// you're reading...

Düzce

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Düzce Araştırma ve Uygulama Hastanesi

hastane-randevu.com Düzce hastanelerinden olan Abant İzzet Baysal Üniversitesi Düzce Araştırma ve Uygulama Hastanesine ait bilgileri hemen altta bulabilirsiniz. Hastanenin resmi web sitesi üzerinden randevu alabilirsiniz….

Hastanemiz 1998 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Konuralp’de bulunan 180 yataklı hastane binasından 2009 yılı Şubat ayında 350 yataklı yeni binasına taşınmıştır. Tüm branşlarda sunulan poliklinik imkanlarıyla her geçen yıl artmak kaydıyla yılda yaklaşık 180.000 ayaktan, 10.000 yatan hasta ve 5.000 ameliyat sayısı ile sağlık hizmeti verilmektedir.

Hastanemizde; bölgemizde son referans merkezi olmanın bilinci ve üniversite hastanesi olmanın sorumluluğu ile her gün daha kaliteli, durmadan gelişen modern tıp imkanlarının sağlandığı, her türlü gelişmiş cihaz ve donanımı bölge halkının hizmetine sunmayı hedef alan bir anlayış ile sağlık hizmeti sunulmaktadır. Bu konuda üstün bilgi birikimine sahip doktor kadromuz en büyük avantajımızdır.

İnsan sağlığının ve hasta memnuniyetinin her şeyden önce geldiği prensibinin ön planda tutulduğu kurumumuz, hasta hakları ve mahrumiyeti konusunda da ülkemizde öncü hastanelerdendir. Hasta Hakları Bürosu kurulmuş olup, her türlü şikayet ve eleştiri ciddiyetle değerlendirilmektedir.

Hastahaneyi Haritada Gözle


View larger map

 

Hastane Adı: Abant İzzet Baysal Üniversitesi Düzce Araştırma ve Uygulama Hastanesi
Telefon: (0380) 542 13 90
Faks: (0380) 542 13 87
Adres: Konuralp Yerleşkesi
İlçe: Düzce Merkez
İl: Düzce
Web Adres: www.hastane.duzce.edu.tr

Doktora Sor

Randevu Al

Discussion

No comments yet.

Post a comment